Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Servers are down again

msolmaz38 - - General Discussion

I connect Thor,

• Servers are down again

I connect Barus , but I play thor

• Servers are down again

Why can not I? board.en.aion.gameforge.com/in…7407699072bfb4e4b576147e5

• Servers are down again

Quote from Nagrio: “Quote from Yeromir: “Quote from Nagrio: “Quote from Eclipse: “Tamam bu yüzden kafam karıştı, bazıları sunucunun AÇIK olduğunu ancak% 90'ın oturum açma konusunda sorun yaşadığını ve bunlardan birinin olduğunu söylediler kullanıcıımı yazıp geçiyorum, 10 saniye bekledim, sonra "şartları ve koşulları kabul et" i vurduktan hemen sonra bu mesajı alıyorum. [Attach = 1108] [/ attach] sunucu aslında açık mı? ” aion'u veya bilgisayarı tekrar deneyin ” Zaten, aynı şey .... tüm sunucular…

• Servers are down again

Quote from Eclipse: “ ” the problem continues

• Servers are down again

Quote from Koru: “Quote from Cyan: “Quote from Koru: “aynı problem hala burada herhangi bir sunucuya bağlanamıyor yeniden başlatılmış bilgisayar modem yapılmış dosya hiçbir şey kontrol et ” Belirli bir hata iletisi / kodu alıyor musunuz?~ Mavi ” hayır, sadece sunucu seçimine git deyla gitmeye çalışın ve 10 saniye sonra sunucu penceresine bağlanmayın ve oyun kapanırile aynı Akumanomi ” Aynı sorun bende de var

• Servers are down again

result ?