Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Teşekkürler bir çok kez girip çıkmama rağmen gelmemişti daha sonra geldi o buton.

• Merhaba Mağazadan satın aldığım gold pack vs. gibi ürünleri oyun içinde nereden alıyorum (Yeni Başladığım İçin Bilmiyorum)

• Quote from Inviere: “billing.gameforge.com/index.php?page=start konuyla ilgili verdiğim bu linkten ödeme departmanıyla iletişime geçebilirsiniz, yardımcı olurlar. ” Sorun çözülmüştür. Mağazadan ürün satın alamadığım için VPN açtığımdan dolayı ban yemişim. VPN programını bilgisayardan kaldırdıktan sonra tekrar ticket atarak bilgi verdim ve hesabı geri açtılar. Daha sonra tekrar bir ticket atarak mağazadan ürün alamadığımı bildirdim. Yeni bakımla düzeleceğini söylediler, düzelmezse tekrar bir tick…

• Mouse İmleci Problemi

hamdictn - - [TR] Genel Tartışma

Quote from Beladril: “Quote from hamdictn: “Eğer aion ayarlarını veya ağ bağdaştırıcı ayarlarını kontrol ettin ve bir probleme rastlamadıysan yapmak gereken şey bilgisayarına format atıp gerekli driverlerin yüklü olduğundan emin olduktan sonra tekrar aionu indirmek. ” Format en son çözüm olarak aklımda zaten. Ondan önce deneyebileceğim bir şey var mı diye sordum ama... Cevap için teşekkürler ” Ne demek rica ederim

• Neden bir şey satın alamıyorum acaba Mağazadan ? link Censored by Inviere - beause of Account name

• Benim düşüncem forumun daha aktif olarak Türkçeye çevrilmesi, şuan ki bölümler bile yeterli değil. Neden oyun Türkçe desteği çekti bilmiyorum ama yeterli destek verilseydi oyun gerçekten Türklerin istilasına uğrardı. Şuan bile çoğunlukta Türk oyuncular var. Bu oyun neden bir Metin2 yada Knight Online gibi Türklerin akın ettiği bir oyun olmasın ki yeterli reklamın ve desteğin verilmediğini düşünüyorum, gerekli planlama ve programlamalarla tekrar TR desteği gelirse gayet başarılı olunacağına inanı…

• Merhaba sevgili Aion severler ben Hamdi Forumda bize ayrılan bu kısımda toplanarak bir grup oluşturabiliriz.Bu sayede oyunda yeni dostluklar edinebilir ve yardımlaşabiliriz. Ben yeni başladım ve şuan ANTRIKSHA sunucusundayım. Yeni gelen arkadaşlarda burada karakter ve server bilgilerini tanıtırsa tanışmış oluruz.

• Bende Coins yükleyip mağazadan eşya almaya çalışıyorum hata veriyor neden olabilir.

• Oyundan Türkçeyi çekme sebepleri neydi anlamadım tam olarak.

• Quote from Inviere: “İlginiz için teşekkür ederiz, genel duyuruları takip ederseniz moderator alımları açıldığında İngilizce olarak başvuru yapabilirsiniz. ” Avatarın beni psikolojik olarak etkiliyor ne çıkacak diye bekliyorum uzun uzun

• Mouse İmleci Problemi

hamdictn - - [TR] Genel Tartışma

Eğer aion ayarlarını veya ağ bağdaştırıcı ayarlarını kontrol ettin ve bir probleme rastlamadıysan yapmak gereken şey bilgisayarına format atıp gerekli driverlerin yüklü olduğundan emin olduktan sonra tekrar aionu indirmek.

• Herkese merhaba 09/04/2017 saat 12:50 de hesabıma kredi kartı ile 375 Aion Coins Yükledim 199 Aion Coins Karşılığında Beginner Pack almak için. Kredi kartımdan çekim yaptım bakiye geldi fakat mağazadan eşyayı satın alırken hata verdi 10 kez denedim en az daha sonrada hesabım komple banlandı ticked attım fakat sebebi nedir acaba çok saçma bir olay ile karşılaştım. English: I have an account balance. I got an error when I wanted to get the initial package of 199 Coins. I have repeatedly tried the …