Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Şahsen bu bölümün şuana kadar gerekli ilgiyi görmediğinden ve bu saatten sonra da göreceğine inanmadığımdan yararsız olduğu kanısına varıyorum oyun içerisinde zaten teamspeak,raidcall ve skype gibi birçok konuşma programından insanlar gerekli bilgiyi ediniyor ki zaten artık oyun ingilizce ağırlıklı oldu türk arkadaşların da sayısı gittikçe azalmakta bu saatten sonra oyunu zevkli ve akıcı bir şekilde oynamak yabancı arkadaşlar ile olacak sanırım bunun içinde biraz ingilizce bilmek şart. Gayet dos…

• Quote from Inviere: “Sizlerinde bildiği üzere birleşimlerden önce açtığımız Türkçe forum bölümleri uzun süredir inaktif ve genel olarak oyuncularımız sosyal medya üzerindeki grupları bilgi paylaşımı aracı olarak kullanmakta. Bir süredir forumdaki bu bölümleri kaldırıp; kaldırmamayı siz sevgili kullanıcılarımıza sormak istiyorduk. Bu konuya olan itirazlarınız veya destekleriniz var ise bu konu altından lütfen yazınız. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.” Şöyle ki bana göre bu bölümden insanlar…

• download screen

[NICK]mehmet79 - - [TR] Yardim ve Sorular

Quote from Inviere: “Benim tahminim bu şekilde. Siz yinede işlemcinin, ekran kartının, anakartın vs. sıcaklığını gösteren bir program kurun o şekilde kontrol edin. Anlattığınıza göre loading sırasında çok fazla yük biniyor işlemciye bu da ısınmayı arttırıyor. Buradan sorununuzu çözmemiz zor; o yüzden başka bir bilgisayarda tekrar deneyin.” bir de işyerimdeki bilgisayarımda denedim evimdeki bilgisayarımdan özellikleri bakımından 3 kat daha düşük ancak çalıştırdı bende hemen samsungu aradım ve ban…

• download screen

bilgisayarın altında fan var onu geçtim hava çıkışının olduğu yere minik masaüstü fanlarından koydum o da içeri soğuk hava veriyor yine de böyle bişey olması mümkün mü sadece bu oyun için bunu yapıyor normalde böyle bişrşey yaşamıyordum 3 senedir oynuyorum ilk kez başıma geldi

• download screen

Merhaba, Güncellemeyi indirdim ve oyunun yükleme ekranına kadar geldim ama %22 olduğunda benim bilgisayarım kapanıyor iyi bir bilgisayar neden böyle yapıyor anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz? Hi, I downloaded the update and I came to the game's loading screen, but when the computer shuts down my computer 22% doing a good cause like this can help you not understand?