Hesabıma Aion Coins Yükledim Ban Yedim

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hesabıma Aion Coins Yükledim Ban Yedim

Herkese merhaba 09/04/2017 saat 12:50 de hesabıma kredi kartı ile 375 Aion Coins Yükledim 199 Aion Coins Karşılığında Beginner Pack almak için. Kredi kartımdan çekim yaptım bakiye geldi fakat mağazadan eşyayı satın alırken hata verdi 10 kez denedim en az daha sonrada hesabım komple banlandı ticked attım fakat sebebi nedir acaba çok saçma bir olay ile karşılaştım.

English: I have an account balance. I got an error when I wanted to get the initial package of 199 Coins. I have repeatedly tried the purchase process and my account is blocked.

Picture of buying http://i.hizliresim.com/9QYd55.jpg
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

The post was edited 3 times, last by hamdictn ().

• Inviere wrote:

billing.gameforge.com/index.php?page=start

konuyla ilgili verdiğim bu linkten ödeme departmanıyla iletişime geçebilirsiniz, yardımcı olurlar.
    Sorun çözülmüştür. Mağazadan ürün satın alamadığım için VPN açtığımdan dolayı ban yemişim. VPN programını bilgisayardan kaldırdıktan sonra tekrar ticket atarak bilgi verdim ve hesabı geri açtılar.

Daha sonra tekrar bir ticket atarak mağazadan ürün alamadığımı bildirdim. Yeni bakımla düzeleceğini söylediler, düzelmezse tekrar bir ticket atmam gerektiğini belirtiler, kontrol ettiğimde bakım sonrası sorununun düzeldiğini gördüm ticket atmaya gerek kalmadan o sorunda halloldu teşekkürler.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE