[SSS] Şehre nasıl geri dönerim? Kisk/Dikilitaş (Dirilme noktası) nedir?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [SSS] Şehre nasıl geri dönerim? Kisk/Dikilitaş (Dirilme noktası) nedir?

Üstteki resimde görülen "Geri Dönüş" becerisiyle kendinizi son bağladığınız şehre/kasabaya geri dönebilirsiniz.

:?: : Kendimizi nasıl bir yere bağlarız?

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, şehirlerdeki "Dikilitaş"lar yardımıyla bağlanabilirsiniz.
    Öldüğünüzde yada Geri Dönüş becerinizi kullandığınızda bu noktaya geri dönersiniz.

Ayrıca bazı şehir ve bölgeler için "Bakkal"larda satılan "Geri Dönüş Parşömenleri" de kullanılabilir.

:?: :Kisk (taşınabilir dikilitaş) nedir?

Geri dönüş ve Dikilitaş'ı olmayan bazı bölgelerde öldüğünüzde yeniden dirilmek için kullanabileceğiniz bir eşya vardır, buna kisk denir. Öldüğünüzde kurup; kendinizi bağladığınız kiskin yanında doğarsınız.

Kiskleride aynı şekilde "Bakkal" dan edinebilirsiniz. Görünüm ve kullanım türlerine çeşitli kiskler mevcuttur.

Not: Grup yada ittifak üyelerinizin kiskinizin etrafında doğmaları için kendilerini kiske bağlamaları gerekir. Kiskler düşman ırk tarafından yok edilebilir ve belli bir yeniden doğuş ve oyuncu limitleri vardır.

:?: : Sıkıştım! Bugda kaldım! Hareket edemiyorum, geri dönüş becerim geri sayımda/kullanam dışı ne yapabilirim?

Bu tür durumlarda Beceri listesinizi açıp (Varsayılan olarak "K" tuşu); "Eylemler" sekmesinden "Geri Çekilme" eylemini seçebilirsiniz;