Lejyon Arayan Sadik Türk Oyuncular Buraya

  • Legion

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Lejyon Arayan Sadik Türk Oyuncular Buraya

   Merhaba konuyu pekte afilli bir anlatımla sunmayacagım ama değinmek istediğim ve sizlerinde ihtiyacı olan şeyi sunmak burdaki amacım. Bildiğiniz üzre Türk dilini oyun içerisinde birleşmeden sonra kapattılar ve bu birazda olsa oyuncu sayısını etkilemiştir en azından bizler adına bu bir gerçek, bu durum bizlerden oyunda kalanlara biraz negatif yansıdı çünkü oyunda yardımlaşmak için Türk adam arayıp duruyoruz. Burada bir birleşimden bahsedicem fakat bulduğumuz Türk arkadaşlardan bir çoğu oyundan zevk almak ve güçlü bir birliktelik saygılı ve samimi bir ortam arayışından ziyade oyunda ilerleme yapmak için birbirlerini ezip duruyorlar genelde karşılaşılan tiplerden bahsediyorum hepimizin üzerine alınması gereken bir şey değil sizlerede böyle şahıslar denk gelmiş olabilir en azından bu mümkün( mahzenlere girerken itemleri kontrol etmeler, yazılan yazı veya soruları görmemezlikten gelmeler , yardımseverlik adına davranışları kendileri adına ters bir davranış olarak benimseyip karşısındaki yardıma ihtiyacı olan kişiyi itmek, başından savmak vs ) davranışlar sergileniyor. Benim burada tam olarak aradığım şey dostluk,aile ortamı kurmak, birbirinin arkasını kollamak, yardımlaşma konusunda en üst safhalara ulaşmak, tadında ve güzel bir muhabbetle birlikte tamamıyla gerçek sadıklık.. Arkadaşlar aranızda bu ve bu gibi kavramlara değer veren, böyle bir ortamı sonuna kadar savunup bu ortamı dahada güçlendirmek adına katkıda bulunup bulunmak isteyen kah yeni başlamış kah oyunda profesyonel olan her kim varsa buyursunlar, onları aramızda görmek gerçekten büyük bir mutluluk olur. En azından aynı dili konuşup anlaşmakta sıkıntı yaşamayacağınız ve tamamıyla sadık bir aile olma fırsatını sunuyoruz daha da büyümektir amacımız umarım destek olursunuz, okuma zahmetinde bulunan arkadaşlara teşekkür ediyor ve bu konuyu bir seferlik de olsa düşünmesini rica ediyorum.

   İletişim için konu altına cevap atarsanız yeterli olacaktır.
  • Good Morning [NICK]arraboo66, [NICK]mutiiii1 and [NICK]hotboy711

   Due to the server merge, we have created new forum sections which are marked with [TR] infront. In those areas, you are allowed to write in turkish.

   You are writing here in the official english Board and the board language is english. Please use english in the section which are not marked with [TR].


   Cheers Zalia